OŚWIADCZENIE

Niniejszym oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z wizytą „pracodawców firm taksówkowych” w Sejmie. Oświadczamy, że nie popieramy ich propozycji zmian w prawie. Są one wymierzone w konkurencję, w tym także w firmy myTaxi i iTaxi, czyli pośrednio w taksówkarzy. Jednocześnie nie zmieniają niczego w kwestii tzw. licencji firmowych. Ale jak mają walczyć z tym procederem, jeśli co najmniej jedna z firm pracujących nad tymi zmianami wydaje zlecenia oszustom na „firmowych” licencjach.

Jednocześnie stanowczo protestujemy przeciwko wykorzystywaniu jakichkolwiek nagrań czy wypowiedzi z protestów organizowanych przez nas do zobrazowania jakichkolwiek poczynań czy wypowiedzi pana Więckowskiego. Słynie on z działalności wymierzonej w taksówkarzy i nie chcemy być w jakikolwiek sposób kojarzeni z jego osobą.

Informujemy także, że kolejna seria protestów odbędzie się pod koniec stycznia 2015 roku. Jakiekolwiek porozumienie parlamentarzystów z „pracodawcami firm taksówkarskich” nie zmieni naszych planów. Podczas najbliższych protestów prawdopodobnie korporacje mające oszustów w swoich szeregach będą próbowały uniemożliwić nam dalsze protesty. Będzie to najlepszym potwierdzeniem naszych słów, że nie o dobro taksówkarzy i nie o przejrzystość na rynku im chodzi, a o walkę z konkurencją. Wszyscy będą mogli zobaczyć, jakich barw firmowych brakuje na protestach. Wszyscy dziennikarze i klienci będą mieli szansę zobaczyć w jakich barwach jeździ najwięcej oszustów.