Pomoc prawna dla taksówkarzy

Od początku naszego funkcjonowania otrzymywaliśmy prośby o pomoc prawną. Niestety, nie mamy własnego prawnika, a więc pomagaliśmy, jak umieliśmy. Często po prostu pomóc nie mogliśmy. Nam także brakowało wsparcia prawnego w naszej działalności. Dlatego też szukaliśmy możliwie najtańszego wsparcia prawnego, zarówno dla nas, jak i dla wszystkich taksówkarzy.

prawnik

Otrzymaliśmy ofertę współpracy od Forum Pokrzywdzonych Przez Państwo. Forum nie reprezentuje nikogo przed sądami, ale oferuje doradztwo prawne. We wszelkich sprawach, w których mamy do czynienia z pokrzywdzeniem obywatela (taksówkarza) przez państwo, Forum zobowiązało się do pomocy prawnej za darmo. Mówimy tutaj przede wszystkim o wszelkich sporach z urzędami. Za pomoc prawną w sprawach karnych, cywilnych tudzież rodzinnych musimy zapłacić, przy czym ceny są naprawdę niewysokie.

Liczymy także na pomoc Forum w walce o zmiany w prawie pozwalające na godne zarobki taksówkarzy. Forum jest oficjalnym lobbystą ze wszystkimi uprawnieniami z tego wynikającymi.

Mamy nadzieję na owocną współpracę. Cały czas szukamy także prawników, którzy na preferencyjnych warunkach podjęliby się reprezentowania taksówkarzy w sądach. Gdy tylko uda nam się znaleźć od razu poinformujemy was o tym.

Więcej informacji dotyczących Forum Pokrzywdzonych Przez Państwo znajdziecie na stronie: www.forumpokrzywdzonych.pl.

Prosimy także o Wasze uwagi i opinie dotyczące usług oferowanych przez Forum.