KOLEJNA AKCJA SŁUŻB NA WARSZAWSKIM LOTNISKU

W dniu 16.08.2022r. kolejny raz na warszawskim lotnisku Chopina w ramach współdziałania:

  • Biura Administacji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy 
  • Mazowieckiego Inspektoratu Transportu Drogowego
  • Nadwiślańskiego oddziału Straży Granicznej
  • Wydziału Ruchu Drogowego KSP

Odbyła się akcja wymierzona w kontrolę kierowców zajmujacych się zarobkowym przewozem osób. Służby pracujące na miejscu kontroli stwierdziły naruszenia z ustawy o transporcie drogowym, za co przewidziane są mandaty karne, wnioski do ITD o nałożenie kary administracyjne.

Funkcjonariusze Nadwiślańskiego oddziału Straży Granicznej zatrzymywali do kontroli obcokrajowców. W śród nich było trzech cudzoziemców – obywateli Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Gruzji. Dwóch z nich nie posiadało dokumentów uprawniających do pobytu na terenie naszego kraju, trzeci natomiast posłużył się przerobionym gruzińskim prawem jazdy. Wiecej szczegółów w artykule na stronie Straży Granicznej.

http://trzech cudzoziemców – obywateli Tadżykistanu, Turkmenistanu oraz Gruzji. Dwóch z nich nie posiadało dokumentów uprawniających do pobytu na terenie naszego kraju, trzeci natomiast posłużył się przerobionym gruzińskim prawem jazdy.

Powoli staje się już to tradycją że auta odjeżdzają z pomocą holowników i lawet ze względu na bardzo zły stan techniczny.

Za zdjęcia dziekujemy redakcji https://www.facebook.com/WawaHotNews24